Ghajini (2008)

Kategoria: Aksion | Drame | DVD-BRR | Hindi | Mister | Te Vjeter.

Ky eshte nje film hindi teper i arrire per nga realizimi dhe permbajtja e tij. Aktori kryesor, Amir Khan i cili eshte protagonist edhe shume filma te tjere nga prodhimet e bollyvoodit vjen edhe kete radhe me kete film te mrekullueshem.

Nje vajze e thjeshte dhe e varfer njihet rastesisht me nje bos te nje kompanie telefonike por pa ditur asgje per njeri tjetrin. Lidhja e tyre paksa e cuditshme arrin deri ne propozim per martese dhe pikerisht ne momentin kur Singania vendos t’i tregoj gruas se tij se ishte pronar i kompanise me te madhe ne vend.. ndodh nje e papritur. E dashura e tij vritet nga nje krimiel i tmerrshem (ghajini). Lufta per hakmarrje eshte e pameshirshme per Singania-n.

 1. Shiko ne DwnVideo
 2. Shiko ne NosVideo
 3. Shiko ne NowVideo
 4. Shiko ne NovaMov
 5. Shiko ne Ginbig
 6. Shiko ne AllmyVideos
 7. Shiko ne Putlocker
 8. Shiko ne SockShare
 9. Shkarko ne DwnUpload
 10. Shkarko ne NosUpload
 11. Shkarko ne Rapidshare
 12. Shkarko ne Uploadic
 13. Shkarko ne Ifile