Alvin and The Chipmunks 3 Chipwrecked (2011)

Kategoria: 2011 | Animacione | DVD-BRR | Familjar | Komedi.

★Titulli i Filmit : Alvin and The Chipmunks 3 Chipwrecked
★Zhanri : Animation | Comedy | Family
★Vlerësimi në IMDB : 3.6
★Kualiteti & Realizimi : DVDRip.XviD-COCAIN
★Vendi i xhirimit: USA
★Premiera Zyrtare : 15 December 2011
★Premiera në azfilma.org : 13 Mars 2012
★Përktheu në Shqip : CoLd FiRe™
★Redaktimi i Tekstit : CoLd FiRe™
★Regjia : Mike Mitchell
★Skenari : Jonathan Aibel, Glenn Berger
★Aktorët Kryesorë : Justin Long, Matthew Gray Gubler and Jesse McCartney
Pak Fjalë rreth filmit : Alvin, Saimon, Teo dhe 3 ketrushet e vogla po kalojnë pushimet në një anije turistike të cilën e kanë shëndërruar në një shesh lojtash personal, ata do të zbarkojnë aksidentalisht në një ishull të shkretë. Ndërsa Dejv është bërë si i marrosur, kafshët e vogla e të lezetshme bëjnë atë që ata e dinë më mirë: të këndojnë, kërcejnë e të bredhin lart e poshtë. Por ata shumë shpejt do të përballen me supriza të mëdha dhe do të marrin disa mësime që nuk do i harrojnë kurrë…

 

 

 1. Shiko ne DwnVideo
 2. Shiko ne NosVideo
 3. Shiko ne NowVideo
 4. Shiko ne NovaMov
 5. Shiko ne Ginbig
 6. Shiko ne AllmyVideos
 7. Shiko ne Putlocker
 8. Shiko ne SockShare
 9. Shkarko ne DwnUpload
 10. Shkarko ne NosUpload
 11. Shkarko ne Rapidshare
 12. Shkarko ne Uploadic